Systémové krby BSK od nemeckej firmy BRUNNER

Presné stavebné tvarovky z liateho šamotu umožňujú v priebehu niekoľkých hodín postavenie kompletného krbu. Stavebné tvarovky sú tvarovo prispôsobené tak, aby dielo krbu bolo možné zrealizovať na minimálne možnom priestore pri zachovaní funkčnosti a bezpečnosti. Takto dokáže šikovný kachliar postaviť BRUNNER značkový krb rýchlo a pomerne lacno.

Systémová obstavba je z presných tvaroviek a v prípade že je malá, dá sa dodatočne (alebo počas stavby) realizovať pomocou ORTNER-krbových platní ľubovoľne podľa predstavy zákazníka. Povrchová úprava môže zostať s výrazom šedého neošetreného betónu s priznanými špárami, ale takisto sa dá upravovať omietaním v rôznych farbách. Prívod vzduchu na horenie pri systémových stavebniciach BSK môže byť z exteriéru aj z interiéru. S možnosťou sálavých plechov je možné postaviť dielo krbu priamo ku stene miestnosti. Je možné aj rozšírenie obstavby a dostavania lavíc.

Hlavnou myšlienkou predstavenia tohto spotrebiča je dodať vám ho pre každodennú radosť, oddych a relax, aby oheň bol súčasťou každého dňa - bez čistenia skla a vynášania popola.

BRUNNER – nové BSO akumulačné pece

BRUNNER BSO akumulačné pece - v priebehu niekoľkých hodín môžete mať postavené vo svojom byte alebo dome niektoré zo stavebnicových systémov BSO a vychutnávať si tak skutočný oheň z dreva.

BRUNNER BSO stavebnicový systém bol špeciálne vyvinutý pre ľudí, ktorí hľadajú rýchle a jednoduché riešenia bez obetovania kvality.

Vykurovacia kachľová vložka HKD 2.2 môže byť s príslušnými obstavbovými tvarovkami z pohľadového betónu jednoducho a ľahko postavená podľa konkrétneho návodu krok za krokom. Povrch BOS pecí môžete ponechať v modernom pohľadovom betóne alebo podľa výberu omietnuť, prípadne obložiť keramikou. Modely BSO 02 a BSO 03 sú do stupné aj v „tunel“ verzii.